CHEW project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search

Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

Ef ~ a tale of memories

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Ef ~ a tale of memories Empty Ef ~ a tale of memories Joi Aug 07, 2008 11:20 pm

Charlotte Dahlia

Charlotte Dahlia
Porcelain Doll

E un anime foarte interesant. Grafica e foarte buna xD, coloana sonora la fel... desi pentru un anime de numai 12 episoade ending-ul s-a schimbat cam de multe ori O.O' Intr-un fel e si un anime artistic. Povestea pare putin trista dar se termina bine, cat timp ma uitam la episoade si vedeam cum sufera sau sunt fericite personajele ... puteam sa simt aceleasi sentimente, puteam sa-mi dau seama cu se simteau atunci TT~TT that's strange. Oricum acest anime e foarte reusit si uneori simtiam ca vreau sa ma implic eu in poveste O_O' Imi place si ideea anime-ului, e intr-un fel mai mult despre vise si miracole... si pwez cineva sa-i spuna lui Yu-kun ca miracolele exista x.x' si Miya... ma cam calca pe nervi, speram ca Hiro sa ramana cu Kei... Miya mi se pare cam enervanta x.x' Etto personajul meu preferat e Chihiro-chan n_n' E atat de adorabila, are o poveste interesanta si chiar imi pare rau pentru ea x.x' oricum imi place foarte mult caracterul ei, la fel si Reiji-kun... are un caracter puternic si nu se da batut, incearca sa o ajute pe Chihiro cum poate ... so, Reiji-kun si Chihiro-chan sunt preferatii mei n_n'

so in final... anime-ul este foarte bun si merita vazut, mai ales daca esti fan al anime-urilor romance, acesta se adapteaza foarte bine acestui stil xD

http://j-life.forumotion.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum