CHEW project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search

Nu sunteti conectat. Conectati-vă sau înregistrati-vă

~ Spiral ~

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1~ Spiral ~ Empty ~ Spiral ~ Joi Aug 07, 2008 11:21 pm

Charlotte Dahlia

Charlotte Dahlia
Porcelain Doll

Mie mi s-a parut mai mult ceva politist acest anime xD dar totusi daca anime-ul a fost despre copii destinului ar fi trebuit sa explice putin mai amanuntit si trecutul lor si cine sunt ei si sa se bazeze anime-ul mai mult pe povestea lor, ar fi fost mult mai intereant. In ceea ce priveste grafica, e destul de buna, nu pot zice grozava, dar e buna, la fel si coloana sonora e destul de buna si potrivita acestui anime.
Persaonajele mele preferate sunt:
o Rio Takeuchi ~ E un personaj foarte, foarte, foarte dragut. Chiar daca e doar un copil gandeste foarte matur. Imi place cum se comporta, are o personalitate foarte puternica si e sigura pe ea. Imi place mult acest personaj, unul dintre preferatele mele.

o Eyes Rutherford ~ e un personaj foarte bine realizat, imi place foarte mult povestea lui, persoalitatea si calmul cu care rezolva toate lucrurile. Imi place talentul lui de a canta la pian. Are o personalitate grozava si imi place look-ul lui, nu i-ar pune pe ceilalti "copii spintecatori" in pericol si este alaturi de ei.

o Kanone Hilbert ~ mi se pare un personaj destul de original, are o personalitate super. Imi place cum arata, cum se comporta si cum gandeste. E foarte matur si destept. Imi place povestea lui. Nu stiu, imi place foarte mult acest personaj pur si simplu.

http://j-life.forumotion.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum